Spuštění nových webových stránek

Rezidenční projekt Byty Nová Valcha navazuje na stejnojmenný projekt rodinných domů a bytů, který jsme v lokalitě začali budovat již před lety.

„Když jsme rozhodovali o vývoji stávající webové prezentace Nové Valchy, byl pro nás nový web pro byty jasnou volbou“, vysvětluje Luboš Králíček, obchodní ředitel V Invest CZ, a.s..

Nové stránky přináší sjednocenou nabídku bytů se sofistikovaným filtrem vyhledávání, nový interaktivní výběr, kde si díky navigaci ovládané myší můžete přímo vybrat budovu i patro, kde byste si přáli žít. „Výběr bytu na webových stránkách obnáší potřebu hlubšího poznání celkové situace budov a umístění konkrétního zvoleného bytu na daném patře. U rodinných domů je cesta vyhledávání o pár kroků snazší“, upřesňuje rozhodnutí Králíček.

Na vývoji stránek jsme spolupracovali s agenturou Studio 9, která se postarala o moderní grafický návrh i kódování webu. 

Věříme, že nová prezentace bytů přinese uživatelům větší komfort a přehlednější hledání nového domova.

Přijďte se podívat

Kontaktujte nás

Kontaktujte naši zákaznickou linku a nastartujte s námi své nové bydlení v moderním bytě na okraji Plzně v sousedství obklopeném přírodou i centru města na dosah.


Potvrzovací kód