Přinášíme vám informace o výstavbě BD - Leden

Další stavební práce na BD jsme zahájili ihned zpočátku Nového roku. Nové informace ohledně průběhu stavby naleznete zde

Průběh stavby v jednotlivých BD za 1/2018

V objektech BD4 a BD5 byly dokončené svislé nosné konstrukce v 1. – 4. NP a také příčky v 1. – 3. NP. První dvě patra jsou již osazeny okny. V současné době probíhají montáže rozvodů elektřiny a dalších instalací (ZTI a VZT) v 1. – 3. NP. Betonáž stropů nad 4. NP je naplánována na přelom ledna a února 2018.

 

 

V objektech BD6 až BD8 byly dokončené svislé nosné konstrukce v 1. – 3. NP a také příčky v 1. – 2. NP. V prvním patře jsou již osazená okna. V současné době probíhají montáže rozvodů elektřiny a dalších instalací (ZTI a VZT) v 1. – 2. NP. Betonáž stropů nad 3. NP je naplánována na přelom ledna a února 2018.

 

 

V objektech BD9 až BD11 byly dokončené svislé nosné konstrukce v 1. NP a také příčky v 1. NP. V současné době probíhá zdění svislých nosných konstrukcí ve 2. NP a montáže rozvodů elektřiny a dalších instalací (ZTI a VZT) v 1. NP. Betonáž stropů nad 1. NP je naplánována na přelom ledna a února 2018.

 

Přijďte se podívat

Kontaktujte nás

Kontaktujte naši zákaznickou linku a nastartujte s námi své nové bydlení v moderním bytě na okraji Plzně v sousedství obklopeném přírodou i centru města na dosah.


Potvrzovací kód